Oryginalne pomysły na wieczór we dwoje

Pomysły na wieczór we dwoje
2 minuty

Miłość to uczucie, które należy pielęgnować. Kiedy ostatnio spędziłeś romantyczny wieczór ze swoją drugą połówką? Zabierz swoją ukochaną osobę na randkę i spędźcie czas tylko we dwoje. Poszukujesz pomysłu na randkę oryginalniejszego niż kolacja przy świecach? Dobrze trafiłeś. W tym artykule przedstawimy kilka niebanalnych sposobów, które na pewno zapiszą się w Waszych wspomnieniach na długo. Zapraszamy!

Wieczór wspomnień

Co powiesz na to, aby w romantyczny wieczór stworzyć nastrojowy klimat, ubrać się jak najwygodniej, przykryć ciepłym kocem i wraz z drugą połówką rozsiąść się na sofie oglądając wasze stare zdjęcia i pamiątki z waszego związku? W dzisiejszych zabieganych czasach trudno znaleźć chwilę, aby zrobić taką „podróż do przeszłości”, a przecież tyle razem przeżyliście! Oczywiście ten pomysł będzie doskonały dla par, które mają dłuższy staż i zdążyły nazbierać pokaźną ilość wspólnych wspomnień. Jednakże dla świeżych związków również mamy alternatywę.

Możecie wyciągnąć swoje zdjęcia z przeszłości i pamiątki z dzieciństwa i otworzyć się przed wybrankiem, uchylając mu rąbka tajemnicy o sobie i pogłębiając waszą relację. Jesteśmy pewni, że tak spędzony wieczór będzie źródłem radości i wielu ciekawych anegdot, a pewnie i wzruszeń. Warto czasem się zatrzymać i wspólnie popatrzeć wstecz na to, co już odeszło.

Dodatkowy pomysł: Możesz kupić nowy album na zdjęcia, który wypełnicie wybranymi podczas wieczoru zdjęciami, które najbardziej wam się spodobały i obudziły najciekawsze wspomnienia. Stworzycie nowy album, do którego będziecie regularnie dokładać pamiątkowe fotografie. Działanie, w które włożycie energię, aby przyozdobić i opisać album sprawi, że scementujecie związek i wytworzycie namacalny przedmiot, jedyny taki na świecie – tak, jak jedyna w swoim rodzaju jest wasza miłość.

Warsztaty artystyczne

Co powiesz na wieczór we dwoje w pracowni tapicerskiej? A może przy kole garncarskim albo przy stole złotniczym? Wspólne zanurzenie się w artystycznym działaniu to doskonałe doznanie, które otworzy przed wami nowe perspektywy, pozwoli dostrzec nieznane dotychczas strony partnera i może stać się waszą wspólną pasją na lata. Wiele par narzeka na monotonię w związku i brak podobnych zainteresowań. Żeby je odnaleźć – trzeba szukać! Czasem warto zapędzić się w nieoczywiste i nieznane dotychczas rejony. Warsztaty artystyczne z rozmaitych dziedzin, takich jak ceramika, haft, malowanie, kaligrafia czy złotnictwo będą dobrym początkiem dla osób, chcących doświadczyć czegoś nowego i poszerzyć swoje horyzonty, a także po prostu spędzić miło czas. W ofercie FEBLIK znajdziecie szeroką gamę możliwości, pośród których na pewno wybierzecie coś dla siebie. Kierujcie się instynktem i ciekawością! Możecie zapisać się we dwoje, bądź dołączyć do małej grupy. Taki wieczór zostanie wam w pamięci na długie lata.